biuro@krk-technika.pl

731 023 731

502 412 457

facebook


TECHNIKA jest firmą specjalizującą się w projektowaniu i wykonawstwie wszelkich instalacji sanitarnych i przemysłowych. Nasze doświadczenie zdobyte w branży sanitarnej i ciepłowniczej zaowocowało wypracowaniem najwyższej jakości świadczonych przez nas usług. Kadra inżynierska swoim doświadczeniem wnosi profesjonalizm, wiedzę oraz kompetencję. Tworzymy zespół projektantów oraz inżynierów, którzy potrafią sprostać każdym oczekiwaniom Inwestorów. Jesteśmy przygotowani aby przeprowadzić naszych Klientów przez procedury urzędowe, uzyskać niezbędne uzgodnienia, pozwolenia i wziąć pełną odpowiedzialność za realizację zaprojektowanych przez nas instalacji.

Mając do dyspozycji specjalistyczny sprzęt oraz wykwalifikowany zespół doświadczonych pracowników, oferujemy Państwu kompleksowe wykonanie robót. Działamy w budownictwie mieszkaniowym wielorodzinnym jak i przemysłowym, dla inwestorów prywatnych jak i dla publicznych.

Specjalnością firmy jest projektowanie i wykonawstwo preizolowanych sieci ciepłowniczych oraz kompaktowych węzłów cieplnych.

Zaprojektowane przez nas instalacje charakteryzują się optymalizacją kosztów wykonania dla Inwestora, a także energooszczędnymi kosztami ich eksploatacji.

Przedmiot działania i oferta proponowanych przez nas usług w zakresie projektowania obejmuje:

  • projektowanie sieci i przyłączy wodociągowych,
  • projektowanie sieci i przyłączy kanalizacyjnych,
  • projektowanie sieci i przyłączy cieplnych w technologii preizolowanej,
  • projektowanie i dobór urządzeń węzłów cieplnych,
  • projektowanie instalacji centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej,
  • projektowanie instalacji wodnych i kanalizacyjnych,
  • projektowanie i dobór urządzeń kotłowni gazowych.

Współpracujemy również z licznymi firmami zajmującymi się projektowaniem instalacji elektrycznych i AKPiA, dzięki czemu jesteśmy w stanie wykonać pełnobranżowe wykonanie dokumentacji.