biuro@krk-technika.pl

731 023 731

502 412 457

facebook


Oferta - admin

Warunki helioenergetyczne Polski umożliwiają efektywne wykorzystanie energii promieniowania słonecznego do ogrzewania ciepł‚ej wody, wody basenowej lub wspomagania ogrzewania budynków mieszkalnych. Wł‚aś›ciwie zaprojektowana instalacja solarna pozwala zaoszczę™dzić‡ znaczne ilości paliw, a tym samym odciążyć w znacznym stopniu środowisko naturalne.

Kolektory sł‚oneczne idealnie nadają… się™ do podgrzewania wody użytkowej jak i wody basenowej. W okresie zimowym mogą być‡ stosowane również do wspomagania centralnego ogrzewania. Zastosowanie kolektorów znacznie obniża zużycie energii, co przyczynia się™ do dużych oszczę™dnoś›ci. Ich zadaniem jest odbieranie sł‚onecznej energii cieplnej i przenoszenie jej za pomocą… ukł‚adu solarnego do zasobnika z wodą… użytkową….

Jesteś›my firmą… specjalizują…cą… się™ w projektowaniu i montażu systemów solarnych. Wykorzystujemy energią sł‚oneczną… w połą…czeniu z wysokiej klasy, niezawodnymi urzą…dzeniami wspomagają…cymi. Oferujemy profesjonalne systemy do ogrzewania wody i wspomagania grzewczego instalacji c.o. Dysponujemy peł‚nym asortymentem instalacji solarnych, które dopasowujemy ilości do potrzeb użytkowników.