biuro@krk-technika.pl

731 023 731

502 412 457

facebook


TECHNIKA spółka jawna jest firmą specjalizującą się w projektowaniu i wykonawstwie wszelkich instalacji sanitarnych i przemysłowych. Nasze doświadczenie zdobyte w branĹźy sanitarnej i ciepłowniczej zaowocowało wypracowaniem najwyĹźszej jakości świadczonych przez nas usług. Kadra inĹźynierska swoim doświadczeniem wnosi profesjonalizm, wiedzę oraz kompetencję. Tworzymy zespół projektantów oraz inĹźynierów, którzy potrafią sprostać kaĹźdym oczekiwaniom Inwestorów. Jesteśmy przygotowani aby przeprowadzić naszych Klientów przez procedury urzędowe, uzyskać niezbędne uzgodnienia, pozwolenia i wziąć pełną odpowiedzialność za realizację zaprojektowanych przez nas instalacji.

Mając do dyspozycji specjalistyczny sprzęt oraz wykwalifikowany zespół doświadczonych pracowników, oferujemy Państwu kompleksowe wykonanie robót. Działamy w budownictwie mieszkaniowych wielorodzinnym jak i przemysłowym, dla inwestorów prywatnych jak i dla publicznych.

Specjalnością firmy jest projektowanie i wykonawstwo preizolowanych sieci ciepłowniczych oraz kompaktowych węzłów cieplnych.

Zaprojektowane przez nas instalacje charakteryzują się optymalizacją kosztów wykonania dla Inwestora, a takĹźe energooszczędnymi kosztami ich eksploatacji.

Przedmiot działania i oferta proponowanych przez nas usług w zakresie projektowania obejmuje:

  • projektowanie sieci i przyłączy wodociągowych,
  • projektowanie sieci i przyłączy kanalizacyjnych,
  • projektowanie sieci i przyłączy cieplnych w technologii preizolowanej,
  • projektowanie i dobór urządzeń węzłów cieplnych,
  • projektowanie instalacji centralnego ogrzewania i ciepłej wody uĹźytkowej,
  • projektowanie instalacji wodnych i kanalizacyjnych,
  • projektowanie i dobór urządzeń kotłowni gazowych.

Współpracujemy równieĹź z licznymi firmami zajmującymi się projektowaniem instalacji elektrycznych i AKPiA, dzięki czemu jesteśmy wstanie wykonać pełnobranĹźowe wykonanie dokumentacji.